By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.
Установлены новые правила представления отчетности для финучреждений

Установлены новые правила представления отчетности для финучреждений

Ratings
(0)

Утвержден Порядок предоставления отчетности финансовыми компаниями, финансовыми учреждениями - юридическими лицами публичного права, доверительными обществами, а также юридическими лицами - субъектами хозяйствования, которые по своему правовому статусу не являются финансовыми учреждениями, но имеют определенную законами и нормативно-правовыми актами Госфинуслуг или Нацкомфинуслуг возможность предоставлять услуги по финансовому лизингу

Новий порядок затверджений розпорядженням Нацкомфінпослуг від 26.09.2017 р. №3840 і набере чинності з 1 січня 2018 року.

Цей Порядок визначає правила складання та подання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами - юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, інформація про які внесена до Державного реєстру фінансових установ, та юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України або Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, можливість надавати послуги з фінансового лізингу (далі - лізингодавці), до Нацкомфінпослуг, установлює загальні вимоги до заповнення форм звітних даних та строки їх подання.

Згідно з Порядком, фінансові компанії - управителі та фінансові компанії - адміністратори подають до Нацкомфінпослуг  місячну, квартальну та річну звітність. Фінансові компанії (крім вищезазначених), фінансові установи - юридичні особи публічного права та довірчі товариства - квартальну та річну звітність.

Звітність подається у такі терміни:

    за місяць - до 25 числа включно місяця, наступного за звітним;

 

    квартальну та річну - у терміни, визначені пунктом 5 Порядку №419.

Лізингодавці подають до Нацкомфінпослуг квартальну звітність до 20 числа включно місяця, наступного за звітним кварталом.

Розпорядженням встановлено, що фінансові компанії, фінансові установи - юридичні особи публічного права, довірчі товариства, а також юридичні особи - суб'єкти господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, надають звітність за грудень та IV квартал 2017 року, річну звітність за 2017 рік відповідно до вимог, які діяли на дату складання такої звітності.

Печать  E-mail

Связанные материалы